top of page
IMG_75412.jpg

Hakkımızda

Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başına ulaşım gelmektedir. Günümüzde personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir.

Trafiğin en yoğun yaşandığı megakent İstanbul’da firma personellerini huzur içinde işlerine, evlerine, sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekte, araç filomuzu günün koşullarına uygun olarak her geçen gün yenilemekteyiz.

Uzman kadromuz yönetiminde her gün 150 araçlık filomuzla 200 personeli güvenliklerini ve konforlarını sağlayarak taşıyoruz.

 

2013 yılında 10 araçla başladığımız taşımacılık hizmetine 2023 yılı itibariyle 150 araçlık geniş bir filo ile devam ediyoruz. Üstelik daha fazla firmaya hizmet vermek için sektörün öncü firmalarından olmayı hedefliyoruz.

Personel Taşımacılığı ve Öğrenci Taşımacılığı hizmeti ile ülkemizin önde gelen okullarını servis ağımıza katarak

hızla büyümeye devam ediyoruz. 

turmas logo.png
bottom of page